Ви пройдете серію тестів для оцінки вашого зору, здатності фокусуватися та розпізнавати об'єкти.

auto-refraction test

Перевірку зору проводить лікарка-офтальмологиня Дюкова Дар'я Віталіївна

Випускниця Харківського національного медичного університету. Лікарка-офтальмологиня за спеціальностями «Офтальмологія» та «Дитяча офтальмологія».

Спеціалізується на основних видах патологій рефракції ока, або, простіше кажучи, на типових проблемах із зором: міопії (близорукості), гіперметропії (дальнозоркості), астигматизмі, пресбіопії.

Має п’ятирічний досвід діагностики, з травня 2022 року веде приймання дорослих та дітей в кабінеті Hello Glasses за попереднім записом.

Наш штатний лікар Олег Вадимович тимчасово відсутній

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Олег Морарь (@zveroleg.doktormorar)

Підтримка гарного зору — це партнерство, тому на прийманні ми радимо ставити питання та ділитися власною медичною інформацією.

Рекомендації перед відвідуванням:

  • Якщо у вас вже є окуляри або рецепт, візьміть їх із собою.
  • М’які контактні лінзи краще зняти мінімум за 30 хвилин до візиту.
  • Вживання алкоголю може викликати відчуття сухості чи подразнення у власних очах, особливо під час перевірки зору. Не варто пити у ніч перед оглядом очей.
  • Не зайвим буде захопити із собою сонцезахисні окуляри, якщо проходитимете тест із використанням очних крапель для розширення зіниць.

Як відбувається перевірка зору

1. Знайомство. Поділіться з лікарем будь-якими відомостями про свій зір. Розкажіть, наскільки це можливо, історію хвороби вашої сім’ї. Зорові розлади переважно є спадковими.

2. Аналіз поточної корекції (при використанні). Якщо ви взяли з собою свої рецепти або окуляри, ми виміряємо наскільки вони вам підходять.

3. Авторефкератометрія. У народі – “комп’ютерна діагностика зору”. Використовується як відправна точка для офтальмолога при проведенні суб’єктивних тестів рефракції.

4. Суб’єктивний метод дослідження рефракції. Власне — перевірка зору. Ми перевіримо гостроту вашого зору на проєкторі знаків. Підбір лінз відбувається прямо у вас на очах, щоб побачити, як кожне око працює на коротких та довгих відстанях. Потім ми перевіримо їх разом, щоб побачити, наскільки комфортно очі працюють у парі. Інтерпретація результатів дозволяє визначити рецепт для окулярів.

5. Висновок та консультація. За результатами тестів лікар розповість про профілактичні заходи щодо збереження здоров’я очей. Можливо, вам порекомендуть корегуючі лінзи, або зміну поточного рецепту.

6. Рецепт. Зберігається електронною карткою. Його завжди можна запросити у робочий час магазину за телефоном +38 068 160-50-05 або у Телеграмі. Надрукований екземпляр видається відразу після огляду.

Перевірка зору у дітей та підлітків. Проводиться із розширенням зіниці з використанням очних крапель “Цикломед”.

Препарат капається в око, після чого розслаблюється акомодаційний м’яз і розширюється зіниця. Це звичайна процедура під час перевірки зору, яка при необхідності може застосовуватись і до дорослих пацієнтів. У дітей та підлітків це пов’язано з особливостями зростаючого організму. До дорослих застосовується при спазмі акомодації, коли не вдається визначити справжню рефракцію ока.

Будьте готові:

  • Відновлення початкової ширини зіниці та гостроти зору зазвичай триває до 24 годин, але в деяких людей може тривати кілька днів. Людям з темним кольором очей можуть знадобитися підвищені дози крапель.
  • За цей час потрібно втриматися від керування автомобілем.
  • Підвищиться чутливість до яскравого освітлення.
  • Буде складно читати та працювати за комп’ютером.

За допомогою коригуючих лінз направимо ваше зображення точно на сітківку

Крім діагностики зору, ми проводимо комплекс вимірювань, щоб майбутні окуляри працювали ефективно.

Якщо уявити, що є найліпший рецепт і по ньому підібрані круті лінзи, то неточні вимірювання перед установкою можуть не дозволити отримати очікуваний результат.

Після ручної розмітки на оправі, ми підключаємо мобільну центрову систему i.Terminal mobile від Zeiss для отримання необхідних параметрів для встановлення лінз в оправу.

Для чого ми відкрили кабінет перевірки зору

Перевірка зору та виготовлення окулярів краще працюють разом. Наш кабінет спеціалізується насамперед на корекції зору за допомогою оптичних лінз. При підборі оправи ми відштовхуємось від результатів тестів, рекомендацій лікаря-офтальмолога та побажань до функціоналу готових окулярів.

Київ, Поділ, вул. Воздвиженська, 9–19
-1 поверх магазину Hello Glasses
запис відкритий щонеділі
з 11:00 до 16:00
+38 068 160-50-05 (Telegram)

Updating…
  • У кошику немає товарів.